5 причин з яких вам слід завести собаку

5 причин з яких вам слід завести собаку post thumbnail image

Наявність у будинку навіть одного маленького песика змінює все життя всіх домочадців. І на думку вчених, це зміна на краще. Виявляється, собаки благотворно впливають на наше фізичне та психічне здоров’я, сприяють встановленню стосунків та є найкращими друзями дітей. Тому, якщо ви хочете завести собаку, але не наважуєтеся прийняти рішення через свої обов’язки для догляду за домашньою твариною, обов’язково прочитайте цей текст, більше про тварин знайдете тут kultura.poltava.ua.

Контакт із собакою благотворно впливає на здоров’я

Недоліки наявності собаки замінити досить легко – тварина брудна, приносить ззовні мікроби, а її шерсть може спричинити алергію. Проте вчені сходяться на думці – це ніщо порівняно з перевагами домашнього вихованця. Виявляється, власники собак набагато рідше застуджуються або страждають від проблем із суглобами та хребтом. Все тому, що вони піклуються про вихованця, що дає їм правильну дозу фізичних вправ. Усього дві щоденні прогулянки із собакою (незалежно від погоди!) покращують стан, зміцнюють імунітет та знижують ризик зайвої ваги.

Догляд за собакою також значно знижує ризик серцево-судинних захворювань. Причина не тільки в регулярних прогулянках та іграх із собакою – погладжування вашого вихованця допомагає розслабитися, заспокоїтися і навіть знизити артеріальний тиск. Згідно з дослідженнями, присутність собаки вдома знижує ризик серцевого нападу у їхніх власників до 30 відсотків!

5 причин з яких вам слід завести собаку

Присутність собаки у будинку захищає від депресії

Собака також може бути порятунком для одиноких чи інвертованих людей, які можуть розмовляти з твариною і навіть бути почутими та втішеними. Багато домашніх тварин відчувають наш поганий настрій і намагаються підбадьорити нас, облизуючи їхню мову, сідаючи поряд з нами або просто дивлячись на нас. У такій ситуації допомагає просте знання того, що хтось піклується про нас.

Встановлення емоційного зв’язку з вашим вихованцем швидко покращує ваш настрій, знижує стрес і навіть захищає вас від депресії. Дослідження показали, що власники цих вихованців набагато краще пережили пандемію та змушені залишатися вдома.

Собака – найкращий друг і вихователь дітей

Собака також є незамінним другом дітей, особливо дітей. Контакт з твариною вчить дитину бути чуйною, турботливою та відповідальною. Виконання обов’язків, пов’язаних з доглядом за твариною, також приносить задоволення і підвищує самооцінку. Дослідження підтверджують, що підлітки, які в дитинстві доглядали собаку, легше встановлюють стосунки і у них менше проблем із вираженням власних емоцій.

5 причин з яких вам слід завести собаку

Собака сприяє встановленню відносин

Прогулянка з твариною не тільки корисна для нашого здоров’я, але й полегшує встановлення відносин з іншими людьми. Немає нічого простіше, ніж почати розмову з іншим власником собаки, а значить, і простий спосіб довгих розмов про гру або догляд за вашим вихованцем. Часто, таким чином, дружба складається на довгі роки, особливо якщо ми живемо поруч один з одним і гуляємо в один і той же час.

Також було доведено, що власники собак рідше борються із безсонням та іншими порушеннями сну. Цілком можливо, що секрет у тому, щоб гуляти з вихованцем увечері. Гра з домашньою твариною протягом дня та відповідна фізична активність також можуть бути важливими. Фахівці наголошують, що собаки знімають напругу та стрес, що дуже важливо при засинанні. Багато людей також цінують сон із свійською твариною в одному ліжку – мабуть, ніякий радіатор не може краще зігріти холодні ноги.

Догляд за собакою зміцнює імунітет

Догляд за собакою може значно зміцнити імунітет. Не тільки щоденними прогулянками в різних погодних умовах, а й контактом із різними мікроорганізмами, які переносять свійських тварин. Вони стимулюють нашу імунну систему і змушують її набагато швидше впоратися з хвороботворними мікроорганізмами. Також було доведено, що діти, які контактували із собакою з народження, набагато рідше хворіють на астму чи алергію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Новий б’юті-тренд! Пудра для губ: чим вона відрізняється від помади та які переваги дарує дівчатам?Новий б’юті-тренд! Пудра для губ: чим вона відрізняється від помади та які переваги дарує дівчатам?

Останнім часом все більше новинок у галузі косметології з’являється саме у Південній Кореї. Багато б’юті-тренди беруть звідти свій початок. Більше про тренди шукайте на сайті intermobi.com.ua. Як і ще одне відкриття: пудра

Чому з'являються прищі на мові або Що таке лінгвальний папіліт?

Чому з’являються прищі на мові або Що таке лінгвальний папіліт?Чому з’являються прищі на мові або Що таке лінгвальний папіліт?

Дрібні вузлики на поверхні язика періодично з’являються у багатьох із нас. Зовні вони справді схожі на прищі, але насправді такими не є: на слизовій мові немає сальних залоз, тому виникнення

Як позбутися комарів: 10 ефективних засобів

Як позбутися комарів: 10 ефективних засобівЯк позбутися комарів: 10 ефективних засобів

Найсильніше докучають людям комарі. Вони не тільки настирливо дзижчать над вухом і залишають укуси, що сверблять, але і можуть переносити небезпечні захворювання. Влітку здається, що комарі всюди — у міських