Як гарантовано не застудитися у приміщенні з кондиціонером?

Як гарантовано не застудитися у приміщенні з кондиціонером? post thumbnail image

Тепло, поніжитися на сонці, все це приємно, за умови, що людина лежить над водою і легкий вітерець заспокоює його тіло. У машині, вдома, на роботі надлишок тепла здається нестерпним. Це знімається увімкненням кондиціонера. Приносить полегшення, але може викликати застуду, тому корисно знати, як їй не піддатися. Ще більше корисної інформації про здоров’я шукайте на порталі shashlichok.

Сухе горло

Крім охолодження тіла, кондиціонер також відповідає за поширення пилу і сушіння слизових оболонок носа і горла. Вони втрачають природну вологість, що одночасно є захистом від бактерій. Втрата цього шару призводить до болю в горлі, нежиті і навіть неприємної хрипоті, а від цього лише один крок до серйознішої хвороби.

Як гарантовано не застудитися у приміщенні з кондиціонером?

Зволоження повітря

Оскільки кондиціонер сушить слизову оболонку носа та горла, це ознака того, що необхідно забезпечити належну вологість. Відповідна вологість для людей – рівень 40-60%, коли він падає нижче 40%, необхідно розпочати процедуру зволоження. Зволожувачі, які перетворюють воду на пару, працюють найкраще. Робить подих набагато легше і приємніше. Ефірні олії теж можна додати у зволожувач для покращення впливу водяної пари.

Багато пити

Ще один спосіб зволоження сухої слизової оболонки – це достатня кількість пиття. З собою необхідно мати пляшку з водою як у автомобілі з увімкненим кондиціонером, так і в приміщенні. Чай з невеликою кількістю меду, який зволожує горло дуже добре підходить для знаходження в приміщенні.

Як гарантовано не застудитися у приміщенні з кондиціонером?

Очищення кондиціонерів

Щоб кондиціонер не викликав жодних захворювань чи серйозних інфекцій, важливо його регулярно чистити. До літа його варто оглянути та почистити. Завдяки цьому вдасться позбутися плісняви ​​та грибків, які викликатимуть не лише застуду, а й алергію, та серйозні інфекції легень і навіть усього організму. Також упродовж літнього сезону, коли кондиціонер працює на високій швидкості, корисно викликати спеціаліста для його перевірки.

Тепловий комфорт

Також дуже важливо забезпечити тепловий комфорт тіла. Це означає, що температура не повинна бути надто низькою або занадто високою. Якщо надто холодно, тоді треба надіти светр. Це набагато краще, ніж замерзання, особливо якщо доводиться залишати машину на сонці у спекотному дворі. Такі стрибки температури є готовим запрошенням у розвиток бактерій, викликають застуду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Особенности проектирования и строительства зданий высотного забива

Особенности проектирования и строительства зданий высотного забиваОсобенности проектирования и строительства зданий высотного забива

Загадки высотного забива: особенности строительства и проектирования В строительном мире особняком стоят высотные здания. Их проектирование и строительство – искусство, требующее особого подхода и квалификации. Да что там – целого

Добрива для садових рослинДобрива для садових рослин

Садові рослини в процесі життєдіяльності потребують періодичного підживлення. Якщо говорити про фруктові та овочеві культури, то такі дії необхідні для отримання хорошого врожаю з ділянки. Дивіться все для садівників та

Мікрофлора піхвиМікрофлора піхви

Трохи про мікрофлору піхви Лактобацили – основний представник здорової мікрофлори піхви. У нормі у піхві здорової жінки у невеликій кількості можуть жити умовно-патогенні мікроби. За наявності особливих умов можуть викликати